Logode trükkimine ja tikkimine

Termotrüki teel pealekantud kleebistega saad oma ettevõtte logo toodetele kiiresti ja korralikult.

Ettevõtte logo – muuda oma ettevõte nähtavaks!

Kenad, korralikud ja ühtse välimusega tööriided ettevõtte logotrükiga on oluline osa brändist ning reklaamivad sinu ettevõtet igal pool, kus selle töötajad liiguvad.

Meie professionaalsed müüjad aitavad leida iga ettevõtte rõivastele kõige paremini sobiva logotehnika. Nad tunnevad ka võimalikke tootepõhiseid piiranguid, mis mõjutavad logo pealekandmist.

Kuumpressiga kinnitatud kleebised kannavad logo korralikult ja püsivalt tööriietele.

Logode pealekandmiseks kasutame kolme põhitehnikat:


Siiditrükk on soodne meetod, mis sobib eriti hästi suures koguses 1- või 2-värvitrüki tegemiseks. Loe lähemalt siiditrüki kasutamisest tööriiete logomärgistusel.

Termotrükk on parim meetod kujutiste mitmevärviliseks pealetrükiks. Termotrükipildil on teravalt näha ka kõige väiksemad detailid. Kui sõlmid lepingu termotrüki tegemiseks, saame sinu firma kleebiseid kauplustes hoiustada ja trükkida need sinu ostetud riietele ooteteenusena. Termotrükiga saab riietele trükkida ka pesulamärgistust. Loe lähemalt termotrüki kasutamisest tööriiete märgistamisel.

Image Weari tikkimistöökojas on võimalik logosid jm kujundeid tööriietele püsivalt tikkida.

Tikkimine ehk dekoratiivõmblus tehakse õmblusniidiga ning on väga vastupidav ja kvaliteetne riiete märgistamise meetod. Tikkida on võimalik otse tootele või tootele kinnitatavale eraldi märgisele. Loe lähemalt tikandite tegemisest tööriietele.

Kõik logod kantakse peale Image Weari oma töökojas Tamperes.

NB! Trükime ja tikime ainult oma toodetele ehk Image Weari poolt toodetud või tarnitud toodetele.

 

Image Wear logo
Image Wear Tegusaid Tööpäevi