Tootevalik

Valik Cliff tooteid – valmistooted ja tellimustooted 

Komposiitmaterjalist saab valmistada erinevaid tooteid ning seda võib kasutada puidu asemel näiteks õuemööbli valmistamisel. Komposiit sobib hästi siinsetesse talveoludesse: pakane parandab materjali löögikindlust ja see säilitab oma painduvuse ka külmunult. .

Tekstiilkiud parandab materjali purunemistugevust ja selle venivus on väga väike. Cliff taaskasutuskomposiit on veekindel, tõrjub mustust ja peab hästi vastu ka maasse maetuna. 

Tootevalikus on rohkesti valmistooteid, kuid võimalikud on ka eritellimusel valminud lahendused. 

  Kierre® komposiittoodete valikus on peale postide, plaatide, mööbli ja lillekastide ka muid tooteid.

Cliff komposiitpostid ja -plaadid

Clifftootevalikust leiab erinevaid poste ja plaate. Materjali on lihtne hooldada – piisab vaid pesemisest. Komposiitplaatidest on lihtne ehitada terrasse, piirdeaedu või näiteks sadamasildu. Komposiitplaatidest ehitamisel saab kasutada samu tööriistu nagu puidust plaatide/laudade puhul. Materjali on lihtne töödelda saagides, puurides, naelutades või noaga lõigates.

Cliff mööbel ja lillekastid 

Vastupidavad ja pikaealised Cliff mööbliesemed ja lillekastid on nii mööbli hooldaja kui ka aiapidaja unistuste toode. Tooteid on lihtne hooldada. Neid ei pea õlitama ega värvima. Piisab ainult pesemisest. 

Cliff mööblivalikus on erinevaid pinke, laudu ja taburette. Aiandushuvilistele pakume lillepotte ja lillekaste. 

Cliff tänavavalgustitest terrassideni 

Cliff komposiittoodete valikus on peale postide, plaatide, mööbli ja lillekastide ka muid tooteid. Soliidne Cliff jäätmemahuti ümbris peidab jäätmekonteineri nutikalt oma seinte vahele. Kui te ei soovi ise Cliff komposiitplaatidest terrassi ehitada, on saadaval ka valmis terrassimoodulid. Stiilsed Cliff tänavavalgustid on vastupidav, soliidne ja ökoloogiline alternatiiv õuede ja teede valgustamiseks. 

Ei leidnud sobivaid tooteid? Komposiitmaterjal on hõlpsasti töödeldav, mistõttu sellest saab valmistada erinevaid tooteid. Küsige lisainfot