Tööriiete kangad lõigatakse Tamperes Image Weari lõiketöökojas, kust kangatükid saadetakse seejärel meie Narva tehasesse õmblemiseks.

Vastutustundlikkus

Soovime muuta teie kõigi tööpäevad paremaks 

Two line
slide titles.

And big, beautiful imagery

Vastutustundlik koostöö iga päev 

Vastutustunne tähendab meie jaoks jätkusuutlikku ja tulusat äritegevust ning meie toodete, teenuste ja tegutsemisviiside pidevat arendamist koostöös klientide, alltöövõtjate ja tarnijatega. 

image wear
Vastutsutundliku ettevõtluse eesmärgid

Oleme oma töös vastutustundlikud, kui keskendume olulistele asjadele: neile, millele meie tegevus jätab kõige rohkem jälgi ja mida saame kõige tõhusamalt mõjutada.

Roheline leht ja pealdis: Hoolime tuleviku eest, see tähendab meie jaoks konkreetseid tegusid.

Me hoolime tulevikust – meie jaoks tähendab vastutus konkreetseid tegusid 

Ühiskondliku vastutuse aruanne 

Meie vastutusaruande eesmärk on suurendada klientide, koostööpartnerite ja teiste huvirühmade teadlikkust meie ühiskondlikust vastutusest ning teavitada aruandeaasta edusammudest ja uutest arendusobjektidest. Avaldasime oma esimese vastutusaruande 2016. aastal.

Lugege lähemalt meie edusammudest 

Vastutustundlik koostöö 

Partneritel on oluline roll vastutustundlikus koostöös. Me vajame tihedat koostööd vastutustundliku äritegevuse tagamiseks oma valdkonna võtmeorganisatsioonide ning kodumaiste ja rahvusvaheliste ekspertidega. 

Lugege lähemalt koostööst 

Meie tegevuspõhimõtted 

Meie eetikakoodeks (Code of Conduct) põhineb ÜRO ülemaailmse kokkuleppe (Global Compact) põhimõtetel. Vastutustundlikud põhimõtted on kontserni tegevuse aluseks kõigis ärivaldkondades ja neile vastavatest eetilistest käitumisviisidest juhinduvad kõik kontserni töötajad.

Lugege meie vastutustundliku tegevuse põhimõtete kohta 
Süsinikujälg 

Meie eesmärk on olla 2025. aastaks oma tegevuses süsinikuneutraalsed. Oma tegevuse all peame silmas äritegevust ja tootmist Soomes ja Eestis.

Toodete pikk eluiga on parim viis keskkonna säästmiseks 

Meie toodete taustal on aastatepikkune professionaalsus, hoolikas disainitöö ning tööriiete jaoks välja töötatud kvaliteetsed ja kulumiskindlad materjalid, millega tagame tööriietele võimalikult pika elutsükli. Valmistame oma tooteid keskkonda silmas pidades – optimeerime ressursside kasutamist ja taaskasutame jäätmematerjali.

Lihtne parandatavus ja korralik hooldus pikendavad samuti tööriiete kasutusiga. Seetõttu arendame teenuseid, mis hoiavad meie tööriideid tõhusas kasutuses. Kahekordistades riiete eluiga, vähendame keskkonnaheitmeid 40%.

Image Wear Narva tehase õmbleja rõivarevolutsiooni fotol sildiga: Mina tegin sinu riided!
Image Wear Tampere esinduse mudelõmblusruumist leiab mitmes erinevas värvitoonis õmblusniite.

Vanad tööriided taaskasutusse 

Kierre®-taaskasutatud materjalist komposiittooted 

Kierre®-komposiittooted on uuenduslik lahendus, mis võimaldab taaskasutada oma elutsükli lõpetanud tööriiete materjale vastupidavate ja taaskasutatavate komposiittoodete toorainena.

Lugege lähemalt 

Riiete taaskasutus tekstiilitoodeteks 

Taaskasutusse saadetud riietest ja tootmisjääkidest pärit tekstiilmaterjale saab ka kohe kasutada uute toodete valmistamiseks. Jakist saab teha näiteks koti või kampsunist mütsi.

Lugege lähemalt