Logod tööriietele – termotrükk

Termotrükitehnoloogia võimaldab mitmevärvilist printimist. Termotrükitud kujutised on üksikasjalikud ja teravad, nii et isegi väikesed detailid tulevad selgelt esile. Prindime soovitud logod, tekstid või pildid ning kanname need soovitud toodetele. Termotrükipilt on kleebis, mis pressitakse tootele suruõhku, soojust ja aega kasutades. Termotrükki on soovitatav kasutada mitmevärviliseks printimiseks. Termotrükiga saab riietele kanda ka helkurmärke.

Termotrüki puhul pressitakse kujutised tööriietele suruõhku ja soojust kasutava masinaga.

Termotrükk sobib kõige paremini voodrita toodetele. Voodriga tootele termotrükki tehes sulab vooder (vatiin) pressitavas piirkonnas pealismaterjaliga kokku. Termotrükki ei saa teha villastele kudumitele, kootud mütsidele ega Tyvek-kilega toodetele. Ka fliistoodetele võib termotrükk soovimatuid jälgi jätta.

Thermopatch-etikett on termotrükimärgis, millele saab trükkida kliendi soovitud lisateavet (nt pesula tarbeks) nagu nimi, osakond või suurus. Märgis pressitakse tootele suruõhku, soojust ja aega kasutades. Tuleb silmas pidada, et termotrükis kasutatav temperatuur on kõrge (210 kraadi), mistõttu kõik materjalid ei talu seda. Etikett trükitakse reeglina toote siseküljele. Termomärgiseid ei saa trükkida vihmariietele, mikrokiudkangale, võrkvoodritele ega tehnilistele kangastele.