Suvised tööriided

Tööriided suvisteks töödeks. T-särgid, põlled ja elastsed püksid köögi-, restorani- ja koristustöödeks.

Suvi saabub alati äkki ja seetõttu on mõttekas tööriiete hankimine suvetöötajatele aegsasti planeerida. Image Wear pakub kvaliteetseid, funktsionaalseid ja nägusaid tööriideid, mis sobivad ka kõige nõudlikumatesse töötingimustesse. Tööriiete hankimine käib kiiresti ja paindlikult.

Tööriided kööki ja restorani. Kergesti hooldatavad tööriided.

Funktsionaalne tööriietus paremateks tööpäevadeks

Funktsionaalsed tööriided on tööpäeva oluline osa. Tööriided peavad sageli vastama ka tööohutusnõuetele. Vastavalt kasutusotstarbele välja töötatud ja testitud tööriided vastavad hügieeni- ja ohutusnõuetele ning kaitsevad töötajat võimalike tööga seotud ohtude eest. Hästiistuv ja funktsionaalne tööriietus toetab töötegemist ning muudab tööpäevad pingevabamaks. Kvaliteetsed ja nägusad tööriided toetavad ettevõtte imagot, töötaja ametialast identiteeti ja töömugavust. Ettevõtte kuvandiga sobivatesse töörõivastesse riietatud töötaja on ettevõtte elav visiitkaart.

Image Wear pakub hooajatöötajate tööriideid kõigile tööaladele

Image Wearist leiad mitmekülgse valiku tööriideid erinevate tööalade vajadusteks. Kas töö käib aias, ehitusplatsil, restoranis, kohvikus, koristusalal või mõnes muus teenindusvaldkonnas – meie juurest leiad sobivad tööriided. Panustame kvaliteeti, vastupidavusse ja mugavusse, seega võid olla kindel, et meie tööriided sobivad kõikideks suve- ja hooajatöödeks.

Meie kodulehelt leiad käepärase suuruste määramise juhendi ja tootekirjeldused, mis aitavad sul oma meeskonnale sobivaid tööriideid valida. Meie e-poes on kasutusel ka digitaalne kaugteenus eProovimine, mis annab personaalseid soovitusi suuruste valikuks. Tutvu meie valikuga ja hangi tööriided, mis peavad vastu igale tööle.

Image Wear pakub ka logotrükki

Sinu ettevõtte logo on oluline osa brändist ja reklaamib ettevõtet igal pool, kus ettevõtte töötajad liiguvad – olgu need siis alalised või osalise tööajaga töötajad, hooaja- või suvetöötajad. Image Wearis saad oma tööriietele kiiresti ja lihtsalt logod peale trükkida. Meie Tampere logistikakeskuses on trükikoda, kus tööriietele tehakse nii siiditrükki, termotrükki kui ka logotikandit.

Meie professionaalsed müüjad aitavad leida iga ettevõtte rõivastele kõige paremini sobiva logotehnika. Nad tunnevad ka võimalikke tootepõhiseid piiranguid, mis mõjutavad logo pealekandmist.

Tööriiete rent pakub paindlikku tööriietega varustamist

Türkiissinine unisex T-särk ja mustad elastsed püksid STIILI annavad töötajale piisava liikumisvabaduse.

Tööriiete vajadus võib hooajaliselt vahelduda. Ka suvetöötajatele peavad igal tööpäeval olema tagatud puhtad ja hästi hooldatud tööriided. Oleme välja töötanud Image Weari tööriiete renditeenuse, mis on ökoloogiline ja kulutõhus viis tööriiete hankimiseks. 

Tööriideid on võimalik rentida kuutasu eest. Toome tellitud riided kohale ja klient kasutab neid nii kaua, kui vajab. Kui klient mingit riideeset enam ei vaja, tagastatakse need meile. Loe tööriiete rentimisest lähemalt siit. 

Kindlusta oma suvetöötajatele puhtad ja funktsionaalsed tööriided. Olenemata sellest, kas vajad üksikuid tooteid või suuremaid partiisid, meie teenindame iga klienti vastavalt tema vajadustele. Ära oota viimase hetkeni, vaid telli vajalikud tööriided kohe.

 

Image Wear logo
Image Wear TEEME TEILE PAREMAD TÖÖPÄEVAD!