Taaskasutus tekstiiltoodeteks

Teeme koostööd muuhulgas taaskasutatud riideid ja aksessuaare tooteva Globe Hope Oy-ga.

Tööriietest uuteks tekstiiltoodeteks 

Kui riideese on nii kulunud, et seda enam tööriidena kasutada ei saa, tuleb mõelda, kuidas vältida selle sattumist energiajäätmete hulka. Mõnikord jääb kliendi kollektsioonist üle tooteid, mida ei saa teistele kasutajatele edasi anda. Nendel juhtudel otsime koos kliendiga elutsükli lõpus olevate tööriiete jaoks uusi võimalusi. Taaskasutusse saadetud riietest ja tootmisjääkidest pärit tekstiilmaterjale saab ka kohe kasutada uute toodete valmistamiseks. Jakist saab teha näiteks koti või kampsunist mütsi. 

Bussijuhtide vanu tööjopesid kasutati HKL-i juhtide seljakottide loomisel.

Image Weari ja Globe Hope’i koostöö 

Teeme muuhulgas koostööd taaskasutatud materjalidest riideid ja aksessuaare tootva Globe Hope Oy-ga. Meie koostöö aluseks on ühine väärtusmaailm: mõlemad ettevõtted juhinduvad oma planeerimises ja tootmises säästva arengu põhimõtetest, soovivad pakkuda oma klientidele ökoloogilisi ja jätkusuutlikke lahendusi ning ühtlasi edendada keskkonnasõbralikku mõtlemist. 

Image Weari kliendiettevõtetel on võimalus vanad tööriided taaskasutusse suunata. Image Wear toimetab kasutatud tööriided Globe Hope'ile, tellib neist soovitud tooted ja müüb need kas ettevõtte enda tarbeks või näiteks kingitoodeteks. 

Taaskasutatud tööriietest valmistatud kott Image Weari töötajate kasutusse.

Koostöö sai alguse juba 2017. aastal ning esimese koostööprojektina valmistas Globe Hope Image Weari materjalijääkidest arvutikotid Image Weari töötajatele.