eSovitus - e-Proovimine

eProovimine - Nüüd on riiete sobitamine lihtne

Meie klientide kasutuses on veebipood eWear, mis sisaldab eSovitus teenust. 

Nüüd on tööriiete õige suuruse leidmine lihtne ja seda saab teha eemalt. 
Tänapäeval teeb üha enam inimesi kaugtööd. Nüüd on ka tööriideid võimalik digitaalse teenuse abil distantsilt proovida. Rakendus muudab lihtsamaks õiges suuruses tööriiete tellimise ning vähendab vales suuruses toodete edasi-tagasi transporti, säästes sel moel nii keskkonda kui ka tööressurssi. Eraldi proovikomplekte pole vaja, sest rakendus soovitab igale kasutajale õiget toote suurust. 

Mis on e-Sovitus? 
Image Weari eSovitus on digitaalne kaugteenus, mis annab toodete suurusega seotud personaalseid soovitusi. Ettepanekud põhinevad inimeste täpsetel kehamõõtudel ja toodete mõõtudel. Enam ei pea muretsema, kas tellitud riideese sai ikka paras – selle eest hoolitseb eSovitus. 

Teenuse abil leiate hõlpsalt õige suuruse. Kasutaja loob endale e-teenuses profiili ning saab Image Weari veebipoest suurusesoovitused toodetele, mille mõõdud on programmi sisestatud. 

Kust leiab rakenduse ja kas selle kasutamine on turvaline? 
eSovitus äpi saab alla laadida Android-seadmetele Google Play poest ja iOS-i seadmetele Apple App Store'ist. 

Ettevõte saab valida, kas kõigil töötajatel on isiklikud kasutajakontod või kogu firmal ühine konto. Suuruse määramine on igal juhul võimalik teha täiesti anonüümselt, nii et suuruse andmed ei ole seotud inimese nimega. 

eSovitus annab mobiilseadmega (nutitelefon või tahvelarvuti) tehtud fotode põhjal personaalse soovituse riiete suuruse valikuks. Nutirakendus analüüsib mõõtmisandmed ja värskendab need anonüümselt pilveteenusesse. 

Rakendus ei saada teie fotosid kellelegi ja mõõtja andmeid ei näe keegi peale mõõtja enda. Pildid hävitatakse pärast mõõtmete kinnitamist. Kogu pilditöötlus ja arvutused tehakse piltide tegemiseks kasutatud mobiilseadmes (telefon või tahvelarvuti). Pilte ei saadeta ega salvestata ühelgi etapil kuhugi. 

eProovimine sisselogimine

Andmed salvestatakse, nii et ühe mõõtmise tulemusi saab veebipoes korduvalt kasutada. Kui te ei soovi andmeid salvestada, saate need igal ajal teenusest kustutada. 

Kuidas võtta oma kehamõõte? 

Pange selga kehale liibuvad riided, jättes kaenlaalused vabaks. Parima tulemuse saate aluspesus. 

Tehke telefoni või tahvelarvuti esikaamera abil vastavalt juhistele kolm pilti (kaks selfie’t ja üks taustapilt). Teid juhendavad selged hääljuhised. 

Mobiilseade arvutab kahe pildi põhjal täpsed ümbermõõdud. Isiklik suurusesoovitus antakse kasutaja poolt sisestatud pikkuse ja piltide põhjal arvutatud ümbermõõtude põhjal. 

Kuidas saada eWeari veebipoes toote suurusesoovitust? 

Toodetel, millele on e-proovimise teenus kättesaadav, on tooteandmete juures proovimislink. Lingil klõpsates logite teenusesse sisse ning seal on näha vastava toote suurusepakkumine. 

 eSovitus miten asiakas tarkistaa oikean vaatekokonsa virtuaalisen sovituspalvelun avulla.

Saate teie mõõtudel põhineva suurusesoovituse. 

eProovimine - teie tulemused

Kui eSovitus soovitab kahte erinevat suurust, soovitame valida suurema. Image Wear logo oranssi

me tahame teha tegusaid tööpäevi sulle