Logod tööriietele – tikkimine

Tikandi ehk dekoratiivõmblustega saab riietele kanda näiteks firma logo, tekste ning muid kujutisi ja kaunistusi. Tikkida on võimalik kas eraldi kangatükile või otse riideesemele. Tikandina saab valmistada riidest silte, mida on võimalik kinnitada paljudele toodetele.

Tikkimismasinatega saab logomärgistuse teha tööriietele puhtalt ja kiiresti.

Tikitud logo annab tootele viimistletud ja kvaliteetse väljanägemise. Tikandid on nägusad ja vastupidavad ning säilitavad oma värvi ja kuju ka pärast korduvat pesemist. Veekindlatele riietele otse tikkida ei saa, sest tikkimisnõelad teevad augud riiete veekindlasse membraani.

Tikandit on võimalik teha lahtisele etiketile või otse tootele. Lahtine etikett tuleb kinnitada tootele õmmeldes või nt takjakinnisega. Image Weari pakub kahte tüüpi tikandeid: nimesilt ja logo. Nimesildil on ettevõtte ja/või töötaja nimi. Nimesildi suurus on konstantne. Logotikand on kliendipõhine ja selle suurus varieerub. Nimesildi ja logo koht tootel määratakse kliendi soovidest lähtuvalt, võttes arvesse ka suurusest ja nähtavusest tulenevaid nõudeid.