Oleme turuliidrid – ja mitte juhuslikult. Hoiame ennast professionaalses tippvormis ja aitame oma klientidel edu saavutada. Muudame teie tööpäevad paremaks.Muudame teie tööpäevad paremaks - Image Wear

Meie ja meie kliendid

Koos teeme paremini 

Muudame teie tööpäevad paremaks 

Image Wear on Soome perefirma. Valmistame tööriideid alates 1959. aastast. Algusest peale perefirmana tegutsenud ettevõte on kasvanud mitmes riigis tegutsevaks oma valdkonna teerajajaks, kelle valikus on ligi 5000 erinevat toodet. Image Wear -kontserni kuuluvad emaettevõte Image Wear Oy ja Eestis tegutsev tütarettevõte Image Wear AS. Meie ettevõtetes töötab ligi 300 oma ala professionaali: umbes 120 Soomes ja üle 150 Eestis. 

Oleme turuliidrid – ja mitte juhuslikult. Hoiame ennast professionaalses tippvormis ja aitame oma klientidel edu saavutada. Oleme avatud kõigele uuele ning kasutame uusimat tekstiili- ja rõivatehnoloogiat, et pakkuda parimat oma klientidele. 

Muudame oma klientide tööpäevad paremaks ning soovime olla töörõivaste vallas igas mõttes number üks. Investeerime kvaliteeti ja vastutustundlikkusse – nii tootmises kui ka äritegevuses. Tamperes asuv arendusosakond teeb tihedat koostööd kõigi meie klientidega, sest tööriiete kasutajad teavad kõige paremini, millised on nende jaoks vajalikud ja olulised omadused. Meie ülesanne on klientide arvamusi kuulata ning nende igapäevastele vajadustele lahendusi pakkuda. 

Image wear
Visioon ja väärtused 

Meie visioon on muuta tööpäevad paremaks nii meie toodete ja teenuste kasutajatel ja hankijatel kui ka meie koostööpartneritel ja oma töötajatel. Ja see pole veel kõik: me soovime pakkuda paremat olevikku ja tulevikku kogu planeedile.

Põhiväärtused, milles oma tegevuses juhindume, on vastutustunne, professionaalsus ja areng. 

 Image Wearis juhinduvad meie tegevused meie väärtused: vastutus, professionaalsus ja areng. Meie visioon on teha oma klientidele paremaid tööpäevi!
Ompelijammme Narvan tehtaalla pitää kädessään Vaatevallankumouksen kylttiä, joka kertoo, mistä vaatteemme tulevat.

Vastutustundlikkus 

Meie jaoks tähendab vastutustunne rahuldust pakkuvat tööd, usaldusväärset partnerlust ja keskkonnasäästlikke protsesse. Iga-aastane ühiskondliku vastutuse aruanne näitab meie õnnestumisi. 

Lugege lähemalt meie vastutustundliku töö kohta. 
Stiili mallisto on suunniteltu keittiö- ja ravintolatyön koviin vaatimuksiin. Joustavat ja hengittävät yksityiskohdat tekevät vaatteesta toimivat tiukoissakin tilanteissa. Farkun värinen kokkitakki sekä mustat joustohousut.

Professionaalsus 

Me oleme oma ala profid ja uhked selle üle. Me tunneme erinevaid tegevusalasid. Koostöös klientidega kaardistame iga ettevõtte vajadused ja leiame neile lahenduse. 

Võtke meiega ühendust 

Areng 

Uuendame oma tooteid ja teenuseid koos teiega. Koos oma töötajatega arendame oma tegevust vastavalt teie tulevikuvajadustele.

Tutvuge meie teenustega 
image wear
Üle 60 aasta vanune Soome pereettevõte 

Image Wear on Soome perefirma, millel on enam kui 60-aastased tööriiete tootmise traditsioonid. Meie ettevõtte juured ulatuvad Eero Sarini poolt 1959. aastal asutatud firmasse Laitosto. 1987. aastal ostsid Laitosto äritegevuse Pekka ja Auli Vettenranta. Praegune nimi Image WearOy võeti kasutusele 2006. aastal. Vettenrantade lapsed Kati ja Janne jätkavad äritegevuse hoogsat arendamist vanemate poolt sissetallatud teel, juhtides perefirmat selle väärtusele väärilisel viisil.

Image wear
Siin valmivad meie tooted 

Kaardil on näidatud meie tootmisettevõtted erinevates riikides. Nn riskiriikdes (Hiina, India, Türgi ja Pakistan) valmiva toodangu osakaal on 31% kõigist toodetest. Kogu käibest moodustavad need tooted 8,17%. (Riskiriikide hulka loeme Amfori BSCI riskiriikide indeksis alla 60 punktiga hinnatud riigid. Teave põhineb amfori BSCI värskeimal klassifikatsioonil, mis avaldati detsembris 2020.)

Tule meile tööle?
Vabad töökohad

 Kas soovid olla osa meie loost? Infot vabadest töökohtadest leiad lehelt „Tule meile tööle“. 

Image Wear Tampere enda trükikojas tehakse rõivasilte ka termotrükiga.