Tööriiete kangad lõigatakse Tamperes Image Weari lõiketöökojas, kust kangatükid saadetakse seejärel meie Narva tehasesse õmblemiseks.

Vastutus tunne

muud teie kõigi tööpäevad Soovime paremaks

Kaks rida
slaidide pealkirjad.

Ja suured ilusad pildid

Vastutustundlik koostöö iga päev

Vastutustunne tähendab meie jaoks jätkusuutlikku ja tulusat äritegevust ning meie toodete, teenuste ja tegutsemisviiside pidevat arendamist koostöös, alltöövõtjate ja tarnijatega.

pildi kulumine
Vastutsutundliku ettevõtluse eesmärgid

Oleme oma töös vastutustundlikud, kui keskendume tähelepanuväärsetele asjadele: neile, millele meie tegevus jätab kõige rohkem jälgima ja mida saame kõige tõhusamalt.

Roheline leht ja pealdis: Hoolime tuleviku eest, see tähendab meie jaoks konkreetseid tegusid.

Me hoolime tulevikus – meie jaoks tähendab konkreetseid tegusid

Ühiskondliku vastutuse aruanne

Meie vastutusaruande eesmärk on rõhutada, koostööpartnerite ja teiste huvirühmade teadlikkust meie ühiskondlikust vastutusest ning teavitada aruandeaastast edusammudest ja uutest arendusobjektidest. Avaldasime oma esimese vastutusaruande 2016. aastal.

Lugege lähemalt meie edusammudest

Vastutustundlik koostöö

Partneritel on oluline roll vastutustundlikus koostöös. Me vajame tihedat vastutustundlikku äritegevust oma valdkonna võtmeorganisatsioonide ning kodumaiste ja rahvusvaheliste ekspertidega.

Lugege lähemalt koostööst

Meie tegevuspõhimõtted

Meie eetikakoodeks ( Code of Conduct ) põhineb ÜRO sisukood kokkuleppe ( Global Compact ) põhimõte tel. Vastutustundlikud põhimõtted on kontserni tegevuse kõigis ärivaldkondades ja vastavatest eetilistest käitumisviisidest juhinduvad kõik kontserni töötajad.

Lugege meie vastutustundliku tegevuse põhimõtete kohta
Süsinikujälg

Meie eesmärk on olla 2025. aastaks oma tegevuses süsinikuneutraalsed. Oma tegevuse all peame silmas äritegevust ja tootmist Soomes ja Eestis.

Toodete pikk eluiga on parim viis keskkonna säästmiseks

Meie toodete taustal on aastatepikkune professionaalsus, huligas disainitöö ja tööriiete jaoks välja töötatud kvaliteetsed ja kulumiskindlad materjalid, millega tagame tööriietele pika elutsükli. Valmistame oma keskkonda silmas – optimeerime ressursse ja taaskasutame jäätmematerjali.

Lihtne parandatav ja korralik hooldus pikendavad samuti tööriiete kasutusiga. arendame teenuseid, hoiavad meie tööriideid tõhusas kasutuses. Kahekordistades riiete eluiga, vähendame keskkonnaheiteid 40%.

Image Wear Narva tehase õmbleja rõivarevolutsiooni fotol sildiga: Mina tegin sinu riided!
Image Wear Tampere esinduse mudelõmblusruumist leiab mitmes erinevas värvitoonis õmblusniite.

Vanad tööriided taaskasutusse

Kierre®-taaskasutatud materjalist komposiittooted

Kierre®-komposiittooted on uuenduslik lahendus, mis võimaldab taaskasutada oma elutsükli lõpetanud tööriiete materjali vastupidavate ja taaskasutatavate komposiittoodete toorainena.

Lugege lähemalt

Riiete taaskasutus tekstiilitoodeteks

Taaskasutusse saadetud riietest ja jääkidest pärit tekstiilmaterjalidest saab ka kohe kasutada uute toodete teist. Jakist saab teha näiteks koti või kampsunist mütsi.

Lugege lähemalt