Tootevalik

Valik Kierre® toodete – valmistooted ja tellimustooted 

Komposiitmaterjalist saab valmistada erinevaid tooteid ning seda võib kasutada puidu asemel näiteks õuemööbli valmistamisel. Komposiit sobib hästi siinsetesse talveoludesse: pakane parandab materjali löögikindlust ja see säilitab oma painduvuse ka külmunult. .

Tekstiilkiud parandab materjali purunemistugevust ja selle venivus on väga väike. Kierre® taaskasutuskomposiit on veekindel, tõrjub mustust ja peab hästi vastu ka maasse maetuna. 

Tootevalikus on rohkesti valmistooteid, kuid võimalikud on ka eritellimusel valminud lahendused.  

Kierre® komposiittoodete valikus on peale postide, plaatide, mööbli ja lillekastide ka muid tähelepanu.

Kierre® komposiitpostid ja -plaadid

Kierre® tootevalikust leiab erinevaid poste ja plaate. Materjali on lihtne hooldada – vaid pesemisest. Komposiitplaatidest on lihtne ehitada terrasse, piirdeaedu või näiteks sadamasildu. Komposiitplaatide ehitamisel saab kasutada sama tööriista nagu puidust plaatide/laudade puhul. Materjali on lihtne lihtne saagides, puurides, naelutades või noaga lõigates.

Kierre® mööbel ja lillekastid  

Vastupidavad ja pikaealised Kierre® mööbliesemed ja lillekastid on nii mööbli hooldaja kui ka aiapidaja unistuste toode. Tooteid on lihtne hooldada. Neid ei pea õlitama ega värvima. Piisab ainult pesemisest. 

Kierre ® mööblivalikus on erinevaid pinke, laudu ja taburette. Aiandushuvilistele pakume lillepotte ja lillekaste. 

Kierre® tänavavalgustitest terrassideni 

Kierre® komposiittoodete valikus on peale postide, plaatide, mööbli ja lillekastide ka muid tähelepanu. Soliidne Kierre® jäätmemahuti ümbris peidab jäätmekonteineri nutikalt oma seinte vahele. Kui te ei soovi ise Kierre® komposiitplaatidest terrassi ehitada, on olemas ka valmis terrassimoodulid. Stiilsed Kierre® tänavavalgustid on vastupidavad, soliidne ja ökoloogiline alternatiivne õuede ja teede valgustamiseks. 

Ei leitud otsitud kasutatud? Komposiitmaterjal on lihtnesti v, saad sellest saab valmistada valmista. Küsige lisainfot