eSovitus – e-Proovimine

eProovimine - Nüüd on riiete sobitamine lihtne

Meie kasutuses on veebipood eWear , mis sisaldab eSovitus teenust. 

Nüüd on tööriiete õige suuruse leidmine lihtne ja seda saab teha eemalt. 
Tänapäeval teeb üha enam inimesi kaugtööd. Nüüd on ka tööriideid võimalik digitaalse teenuse abil distantsilt proovida. Rakendus muudab lihtsamaks õiges suuruses tööriiete tellimise ning suurema hulga toodete edasi-tagasi transporti, säästes sel moel keskkonda kui ka tööressurssi. Eraldi proovikomplekte pole vaja, sest rakendus soovitab igale kasutajale õiget toote suurust.

Mis on e-Sovitus? 
Image Weari eSovitus on digitaalne kaugteenus , mis annab toodetega seotud personaalseid soovitusi. Ettepanekud põhinevad inimeste täpsetel kehamõõtudel ja toodete mõõtudel. Enam ei pea muretsema, kui tellitud riideese sai ikka paras – selle eest hoolitseb eSovitus.

Teenuse abil hõlpsalt õige suuruse. Kasutaja loob endale e-teenuste profiili ja saab Image Weari veebipoest suurusesoovitused toodetele, mille mõõdud on programmi sisestatud. 

Kust leiab rakenduse ja kas selle kasutamise on turvaline?  
eSovitus äpi saab alla Android-seadmetele Google Play poest ja iOS-i seadmetele Apple App Store'ist . 

Ettevõte saab valida, kui kõigil töötajatel on isiklikud kasutajakontod või kogu firmal ühine konto. Suuruse määramine on igal juhul võimalik teha täiesti anonüümselt, nii et suurused ei ole seotud inimese nimega.

eSovitus annab mobiilseadmega (nutitelefon või tahvelarvuti) tehtud fotode põhjal personaalse soovituse riiete suuruse valikuks. Nutirakenduse analüüsib mõõtmisandmed ja värskendab need anonüümselt pilveteenusesse. 

Rakendus ei saada teie fotosid kellelegi ja mõõtja andmeid ei näe keegi peale mõõtja enda. Pildid hävitatakse pärast mõõtmete kinnitamist. Kogu pilditöötlus ja arvutused tehakse piltide tegemiseks kasutatud mobiilseadmes (telefon või tahvelarvuti). Pilte ei saadeta ega salvestata ühelgi etapil kuhugi. 

eProovimine sisselogimine

Andmed salvestatakse, nii et ühe mõõtmise tulemusi saab veebipoes proovida kasutada. Kui te ei soovi andmeid salvestada, saate igal ajal teenusest kustutada. 

Kuidas võtta oma kehamõõte? 

Pange selga kehale liibuvad riided, jättes kaenlaalused vabaks. Parima saate aluspesus.  

Tehke telefoni või tahvelarvuti esikaamera abil vastavalt juhistele kolm pilti (kaks selfie 't ja üks taustapilt). Teid juhendavad selged hääljuhised. 

Mobiilseade arvutab kahe pildi põhjal täpsed ümbermõõdud. Isiklik suurusesoovitus antakse kasutaja poolt sisestatud pikkuse ja pildi põhjal arvutatud mõõtude põhjal. 

Kuidas saada eWeari veebipoes toote suurusesoovitust?  

Toodetel, millele on e-proovimise teenus kättesaadav, on tooteandmete juures proovimislink. Lingil klõpsates logite teenusesse sisse ja seal on näha vastava toote suuruse pakkumine.  

eSovitus miten asiakasta vaatekokonsa virtuaalisen sovituspalvelun avulla.

Saate teie mõõtudel põhineva suurusesoovituse. 

eProovimine - teie tulemused

Kui eSovitus soovitab kahte erinevat suurust, soovitame valida suuremat.  Image Wear logo oranssi

me tahame teha tegusaid tööpäevi sulle