Taaskasutus tekstiiltoodeteks

Teemes muuhulgas taaskasutatud riideid ja aksessuaarre tootele Globe Hope Oy-ga.

Tööriietest uuteks tekstiiltoodeteks

Kui riideese on nii kulunud, et seda enam tööriidena kasutada ei saa, tuleb mõelda, kuidas ei saaks selle sattumist energiajäätmete hulka. Mõnikord jääb klientide kollektsioonist üle tähelepanu, mida ei saa teistele kasutajatele edasi anda. Nendel otsime koos kliendiga elutsükli lõpus tööriiete jaoks uusi asju. Taaskasutusse saadetud riietest ja jääkidest pärit tekstiilmaterjalidest saab ka kohe kasutada uute toodete teist. Jakist saab teha näiteks koti või kampsunist mütsi.

Bussijuhtide vanu tööjopesid kasutati HKL-i juhtide seljakottide loomisel.

Image Weari ja Globe Hope'i koostöö 

Teeme muuhulgast taaskasutatud materjalidest riideid ja aksessuaarre toova Globe Hope Oy-ga. Meie koostöö aluseks on ühine väärtusmaailm: mõlemad ettevõtted oma planeerimise ja tootmise säästva arengu põhimõtetest, pakkuda oma lahendusi ökoloogilisi ja hooldustöid ning edendada keskkonnasõbralikku mõtlemist. 

Image Weari kliendiettevõtetel on võimalus vanad tööriided taaskasutusse suunata. Image Wear toimetab kasutatud tööriided Globe Hope'ile, tellib neist tooteid ja müüb neid ettevõtte enda tarbeks või näiteks kingitoodeteks.

Taaskasutatud tööriietest valmistatud kott Image Weari töötajate kasutusse.

Koostöö sai alguse aastal juba 2017. ning esimese koostööprojekti valmistamine Globe Hope Image Weari materjalijääkidest arvutikotid Image Weari töötajatele.