Oleme turuliidrid – ja mitte juhuslikult. Hoiame ennast professionaalses tippvormis ja aitame oma klientidel edu saavutada. Muudame teie tööpäevad paremaks.Muudame teie tööpäevad paremaks - Image Wear

Meie ja meie kliendid

Koos teeme paremini

Muudame teie tööpäevad paremaks

Image Wear on Soome perefirma. Valmistame tööriideid alates 1959. aastast. Algusest peale perefirmana tegutsevad ettevõte on kasvanud mitmes riigis tegutsevad oma valdkonna teerajajaks, kelle valikud on ligi 5000 erinevat toodet. Image Wear -kontserni kuuluvad emaettevõte Image Wear Oy ja Eestis tegutsev tütarettevõte Image Wear AS. Meie ettevõtetes töötab ligi 300 oma ala professionaali: umbes 120 Soomes ja üle 150 Eestis.

Oleme turuliidrid – ja mitte juhuslikult. Hoiame ennast õpetas tippvormis ja a oma psühholoogilisel koolitusel. Oleme avatud kõigele uuele ning kasutame uusimat tekstiili- ja rõivatehnoloogiat, et pakkuda parimat oma vajadustele.

Muudame oma tööpäevad paremaks soovime olla töörõiva vallas igas mõttes number üks. Investeerime kvaliteeti ja vastutustundlikkust – nii tootmises kui ka äritegevuses. Tamperes asuv arendusosakond teeb tihedat koostööd kõigi meie töötajatega, sest tööriiete kasutajad teavad kõige paremini, millised on nende jaoks vajalikud ja olulised omadused. Meie ülesannete konverentsiarvamusi kuulata ja nende igapäevastele vajadustele lahendusi pakkuda.

Pildi kulumine
Visioon ja väärtused

Meie visioon on muutmise tööpäevad paremaks meie toodete ja teenuste kasutajatele ja hankijatel kui meie koostööpartneritel ja oma töötajatel. Ja see pole veel kõik: me soovime pakkuda paremat olevikku ja tulevikku kogu planeedile.

Põhiväärtused, milles oma tegevuses juhindume, on vastutustunne, professionaalsus ja areng.

 Image Wearis juhinduvad meie tegevused meie väärtused: vastutus, professionaalsus ja areng. Meie visioon on teha oma klientidele paremaid tööpäevi!
Ompelijammme Narvan tehtaalla pitää kädessään Vaatevallankumouksen kylttiä, joka kertoo, mistä vaatteemme tulevat.

Vastutus tunne

Meie jaoks tähendab vastutustunne rahuldust pakkudes töid, usaldusväärset partnerlust ja keskkonnasäästlikke protsesse. Iga-aastane ühiskondliku vastutuse aruanne näitab meie õnnestumisi.

Lugege lähemalt meie vastutustundliku töö kohta.
Stiili mallisto on suunniteltu keittiö- ja ravintolatyön koviin vaatimuksiin. Joustavat ja hengittävät yksityiskohdat tekevät vaatteesta toimivat tiukoissakin tilanteissa. Farkun värinen kokkitakki sekä mustat joustohousut.

Professionaalsus

Me oleme oma ala profid ja uhked selle üle. Me tunneme erinevaid tegevusalasid. Koostöösraviga kaardistame iga ettevõtte vajadused ja leiame lahenduse.

võta meiega ühendust

Areng

Uuendame oma soovitusi ja teenuseid koos teiega. Koos oma töötajatega arendame oma tegevust vastavalt teie tulevikuvajadustele.

Tutvuge meie teenustega
pildi kulumine
Üle 60 aasta vanune Soome pereettevõte

Image Wear on Soome perefirma, millel on enam kui 60-aastased tööriiete tootmise traditsioonid. Meie ettevõtte juured ulatuvad Eero Sarini poolt 1959. aastal asutatud firmasse Laitosto. 1987. aastal ostsid Laitosto äritegevuse Pekka ja Auli Vettenranta. Image WearOy kasutuselevõtt 2006. aastal. Vettenrantade lapsed Kati ja Janne jätkavad äritegevuse hoogu arendamist vanemate poolt sissetallatud teel, juhtide perefirmat selle väärtusega väärilisel viisil.

Pildi kulumine
Siin valmivad meie tooted

Kaardil on meie tootmisettevõtted erinevates riikides. Nn riskiriikdes (Hiina, India, Türgi ja Pakistan) valmiva toodangu osakaal on 31% kõigist toodetest. Kogu käibest vaja tooteid 8,17%. (Riskiriikide hulka loeme Amfori BSCI riskiriikide indeksis alla 60 punktiga hinnatud riigid. Teave põhineb amfori BSCI värskeimal klassifikatsioonil, mis avaldati detsembris 2020.)

Tule meile tööle?
Vabad töökohad

Kas soovid olla osa meie loost? Infot vabadest töökohtadest leiad lehelt „Tule meile tööle“.

Image Wear Tampere enda trükikojas tehakse rõivasilte ka termotrükiga.