eSeuranta - e-Järelevalve

Image Wear eSeuranta palvelulla, tiedät tarkalleen, kenellä työvaatteet ovat käytössä.

eSeuranta hoiab tööriiete halduse kontrolli all. 

Kas olete kursis, kus ja mis seisus on teie ettevõtte tööriided? eSeuranta - eJärelevalve on RFID-tehnoloogial põhinev teenus, mis võimaldab näha iga töörõiva viimast asukohta ning jälgida kõigi oma tööriiete elutsüklit. 

Mis on RFID-tehnoloogia? 

RFID (Radio Frequency Identification) tähistab raadiosageduslikku kaugtuvastust. Image Weari eSeuranta põhineb passiivsel RFID-märgisel, UHF-il ehk ultrakõrgsagedusel ja lugemisseadmel. Lugemisseade tuvastab konkreetsed RFID-märgised, millega seotud infot on võimalik lugeda arvutist või nutiseadmest. Passiivne märgis tähendab, et märgis ise ei sisalda mingit infot ja töötab ainult koos lugemisseadmega. Igal märgisel on oma unikaalne kood, mille lugemisseade ära tunneb ning mille alusel ühendab konkreetse toote e-jälgimise süsteemis õige infoga. 

Kuidas eSeuranta töötab? 

Kui tellite oma tööriietele eSeuranta teenuse, kinnitatakse teie tööriietele RFID-märgised, mis ühendatakse süsteemis teie ettevõtte ja soovi korral ka tööriideid kasutava töötaja andmetega. Töötaja võtab rõiva kasutusse. RFID-märgise abil saate jälgida tööriiete elutsüklit ja seda, millal mingi riideese on kasutuses, pesulas või järgmist kasutuskorda ootamas. 

E-jälgimine hoiab tööriiete halduse kontrolli all

eSeuranta - e-Järelevalve eelised 

Ajakohane info tööriiete kohta 

eSeuranta abiga teate, kus, kelle valduses ja kui palju teie ettevõttel tööriideid on. Tööriided on paremini hallatavad ja nende peale kulub vähem raha. 

Selge kokkuhoid 

Kui ettevõttes on võimalik jälgida tööriiete kasutamist, ei vedele kusagil ülearuseid ja mittevajalikke tööriideid. 

Info tööriiete hangeteks 

eSeuranta on võimalik jälgida tööriiete elutsüklit ehk saada infot tööriiete vastupidavuse ja kasutusea kohta. 

Vastutustunne ja ökoloogia 

Kogutud info abil saate optimeerida tööriiete kasutamist. Image Wear aitab saata ringlusse ka oma elutsükli lõpetanud tööriided. 

Turvalisemad tööpäevad 

eSeuranta abiga võite kindel olla, et teie töötajatel on kasutusel nende töös nõutavale ohutustasemele vastavad tööriided ja isikukaitsevahendid. 

Tööriiete efektiivsem kasutamine. Meie paneme teie tööriided tööle! 

Image Wear oranssi logo
Tegusaid Tööpäevi!